Cемінар «Міфологія йоги» на Балi
21 февраля 2020

Попереду зимові місяці, наповнені холодом і уповільненням. Але прожити їх правильно нам допомагає знання того, що наближається подорож в теплий сонячний простір острова Балі.
І ми з радістю запрошуємо вас на семінар «Міфологія йоги»!
З 21 лютого по 7 березня ми проведемо два тижня в практиці.

 

1-Pura Uluwatu

 

Під йогою в сучасному світі багато хто розуміє фізичні вправи, асани. Але йога – це не про гнучкість. Йога – це про цілісність: про єдність з цілим. Асани є тільки однією з восьми частин Йоги. 
На семінарі ми познайомимось з усіма, але і асанам приділимо достатньо уваги.
Положення тіла є певним малюнком, янтрою. Коли ми приймаємо різні пози, прана, життєва енергія, тече всередині нашого тіла по-різному. Тому, входячи в різні асани, ми можемо усвідомлено направляти ці потоки.
Ми розглянемо багато аспектів йоги через міфологію. Це доступний і легкий шлях розуміння складного, адже міф дає можливість проникнути глибоко в суть, минаючи розум. Кожна асана має свою історію і дивлячись через неї, ми зможемо побачити більше, ніж просто технічне положення тіла.
Семінар може бути цінним і тому, хто вже практикує йогу, і тому, хто не має ніякого досвіду, але знаходиться в пошуку знань.
Заняття будуть проходити двічі на день: вранці ми будемо практикувати асани, а ввечері, за чайною церемонією, занурюватися в магію цілющого міфу.

 

1-016

 

Острів Балі обраний не випадково – це гарне місце з живим простором, яке ми будемо досліджувати, мандруючи по ньому вдень, між нашими зустрічами. 
В Індонезії саме на Балі зберігся індуїзм. Релігія Балі грунтується на індуїстської філософії, при цьому основою для ритуалів є локальні вірування, спрямовані на поклоніння головній силі – природі. Ми відвідаємо безліч прекрасних місць, дивно красиві храми, термальнi джерела, наповнимо себе сонцем на узбережжі океану. Це чудова можливість отримати правильне живлення на всіх рівнях, від самого щільного, до самого тонкого.

 

1-027

 

Детальна програма уточнюється.
Загальний бюджет поїздки складе 2200 $.

Зв’язатися з нами можна будь-яким зручним вам способом:

  • за телефонами 050-381-46-41, 096-467-46-49 (WhatsApp, Viber)
  •  на сторінці facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *