Недільний практикум – Цзінь Цзюнь Мей – Золоті брови (Чжень Шань)
07 июля 2019 17:00

На сьогоднішній день, та й за весь час нашого знайомства з чаєм, це найдорожчий різновид Цзінь Цзюнь Мей. І не тільки його. Це найдорожчий чай в нашій колекції за всі часи!
Що ж визначає цю ціну?
Чай Цзинь Цзюнь Мей з кожним роком стає все більш розкрученим брендом, що породжує нескінченну кількість спекуляцій на його імені. Справжнього чаю дійсно мало. А що ж визначає те, що він “справжній”?
В першу чергу район вирощування чайних кущів. Справжні Золоті брови ростуть в заповіднику Тун Му Гуань. Це чай, який називають Чжень Шань, зi справжніх гiр. Все, що збирають не тут, має назву Вай Шань, це зовнішні гори. За межами території Тун Му червоний чай теж може бути хорошим і цікавим, але це вже зовсім не Цзінь Цзюнь Мей.  Чжень Шань Цзінь Цзюнь Мей – величезна рідкість! І цей червоний чай в нашій колекції – саме звідти!
Другий параметр, який впливає на вартість – це сировина. У заповіднику чайні кущі не культивуються, це просто не дозволено. Їх не висаджують терасами, як в інших районах Китаю. Вони дикорослі. Тут абсолютно заборонено використання добрив. Тому ці кущі маленькі. Для чаю Цзінь Цзюнь Мей збирають тільки бруньки. А з таких рослин їх можна зібрати дуже мало! Але і це ще не основна причина цінності цього чаю. Для Цзінь Цзюнь Мей підходять не просто бруньки, а тiльлi їх осередя! Тобто зовнішня частина бруньки знімається, залишається тільки туга щільна серцевина, яка в заварюванні дає щільний, яскравий, стійкий смак і аромат. А кількість заварювань практично нескінченно!

 

1-IMG_4588

 
Початок чаювання 7 липня в 17:00.
Ведуча Інесса Анохіна.
Вартість участі 200 грн.
Обов’язкова попередня реєстрація за телефонами 050-381-46-41 (WhatsApp, Viber), 096-467-46-49 або на сторінці facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *