Семінар на Кінбурнській косі “Внутрішній космос”
10 июля 2020

Є такі місця сили, які різні народи з віку в вік вважають священними, або ж, сучасною мовою, заповідними. Ми любимо “відпочивати” саме в таких. Так, відпочивати – в лапках, бо це завжди перезавантаження, очищення, внутрішня робота. Кінбурн був священним місцем ще за скіфів, це була Гілея, ліс змієногої богині Апі, пращурки всього скіфського народу, у ньому було заборонено сваритися та вбивати. Згодом греки зробили там святилище Гекати, богині темного місяця, чарів і перехресть, що часто зображувалася зі зміями у волоссі. Потім турки збудували там фортецю Кіл Бурун (“гострий ніс”) і зайняли це стратегічне місце для війни. Зараз більша територія коси — це заповідник. Тут в того, хто вміє слухати, з’являється дуже сильне відчуття того, що людина – не цар природи, що є Мати Земля, і всі створіння, що народжені на ній, рівні між собою.
Саме в це місце ми знову їдемо, щоб на природі зануритись в самопізнання і практику. Заняття будуть проходити двічі на день, на сході і заході сонця, це буде практика йоги і дослідження через індійський планетарний міф свого внутрішнього космосу.

 

 

Проживання в наметах на березі моря в сосновому лісі. Їжу будемо спільно готувати на живому вогні.
Ведуча Інесса Анохіна.
Вартість участі в 9-денному семінарі 6000 грн.
Додатково сплачується проживання в кемпінгу (приблизно 100 грн на добу) та дорога.

З усіх організаційних питань пишіть в приватні повідомлення або телефонуйте 050-381-46-41. Для участі потрібно зареєструватись за телефоном 050-381-46-41 (WhatsApp, Viber), 096-467-46-49 (Viber) @bilasova2020 (telegram )або в повiдомленнi на facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *